/ BEF-FA-036-100 – SICK Mounting Systems
46.02
SKU
SICK-2029161
Category
SICK Mounting Systems
BEF-FA-036-100 - SICK Mounting Systems quantity
Add to cart
Part Number:
Mounting systems:
BEF-FA-036-100
Technical Specifications
Accessory group
Mounting systems
Accessory family
Flanges and nozzles
Material
Aluminum
Description
Flange adapter, adaptation of face mount flange with 36 mm centering hub to 100 mm servo flange with 60 mm centering hub, aluminum
Features
Description