/ Osmart NSC – Terminal cover – 3P – for NSC60/100 – Schneider Accessories
SKU
Schneider-NSC100TSHD3PN
Category
Schneider Accessories
Osmart NSC - Terminal cover - 3P - for NSC60/100 - Schneider Accessories quantity
Add to cart
Specifications
Key information
Product family
Osmart NSC
Accessories/independent mounting part types
Terminal covers
Number of poles
3P
Supplemental Information
Quantity per set
2 in a set
annex
Insulating accessories
Scope of application
NSC60/100
Packaging unit
Unit Type of Package 1
PCE
Number of Units in Package 1
1
Package 1 Weight
94 g
Package 1 Width
60 mm
Package 1 Length
75 mm